Zwiększ pakowność swojego auta – zamontuj bagażnik dachowy typu box

18 marca 2022

Jeśli chcesz zamówić box na dach, koniecznie wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i pasy transportowe

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie bagażu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku samochodu.

Nasza lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]