Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

26 stycznia 2024

Kup etykiety na wódkę weselną na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na imieniny, osiemnastkę czy wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety weselne – podziękuj przybyłym gościom

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą także przerodzić się w fajną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o imionach Pana i Pani Młodej, słowa podziękowania czy dacie i miejscu ślubu. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych odcieniach i wzorach, więc bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Ozdób własne alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne soki, wina bądź nalewki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną przy różnych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne prostej flaszki. Prócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]