Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

30 sierpnia 2020

Biznes nie poradzi sobie bez działań marketingowych. Współczesna reklama przybiera rozmaite formaty: zamieszcza się ją w magazynach, w internecie i w mediach społecznościowych. Niemniej jednak w dalszym ciągu nie porzuca się tradycyjnych nośników reklamy, m.in. ulotek bądź kalendarzy. Wykorzystuje się również jeszcze jeden typ działań promocyjnych, który potencjalni odbiorcy niezwykle lubią – reklamę za pomocą gadżetów.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta hasło firmy

Klienci i nasi ewentualni kontrahenci uwielbiają różnego typu gadżety, bo (w odróżnieniu do innych form reklamy) są one konkretną rzeczą, która w wielu przypadkach jest bardzo praktyczna, dzięki czemu używana jest przez dłuższy okres czasu. Trudno znaleźć osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii czy w banku parasolki lub długopisu. Są to bowiem rzeczy, które zawsze trzeba mieć ze sobą. A co istotne – taki upominek jest darmowy! Tymczasem wykorzystując regularnie taki gadżet, klient stale obcuje z logo marki, od której go dostał, wskutek czego nieświadomie wydaje się mu ona bardziej rozpoznawalna.

Hurtownia odzieży reklamowej – czapki i t-shirty

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod, z których korzysta się przy personalizacji gadżetów promocyjnych, pozwala na nadruk zarówno na tkaninie, powierzchniach plastikowych, jak i powierzchniach drewnianych. Najczęściej kupowanym gadżetem tekstylnym, jest naturalnie odzież reklamowa – przeważnie wykonuje się nadruki na t-shirtach, a także na czapkach, bluzach oraz kurtkach. Ponadto można wydrukować logo firmowe na torbie jutowej, etui na klucze oraz szlafroku. Jeżeli zależy nam na znacznym wyborze opcji nadruku, warto przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym zamachem można wtedy zamówić nie tylko koszulki i inną odzież z nadrukiem, ale też m.in breloki, apteczki czy kubki, co skróci czas przygotowania każdej kampanii promocyjnej.