Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

5 czerwca 2020

Producent drzwi drewnianych - dowiedz się co mogą Ci zaproponować

Oknostol to firma, która szczyci się 15-letnią praktyką w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku spowodowało, że jej fachowcy gwarantują klientom najlepszą jakość usług oraz dostarczanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale też ich niezawodność, będące wynikiem wykorzystania w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu elementów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o zachowanie kilku ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitego komfortu ich eksploatacji, wysokiej jakości oraz zadowolenia klienta.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się ogromną troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez tę firmę to świetne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy szukają nieprzeciętnie ergonomicznych oraz trwałych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – efektywnie tłumią zewnętrzne hałasy i tworzą bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieszablonowa, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ wytwarzane są wyłącznie z surowców najwyższej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się również na polu obsługi klientów. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol otrzymuje bezpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, co da pewność, że zamontowanie drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego szkicu, doskonale zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich rozmiaru.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]