Subtelne i kobiece celebrytki

31 stycznia 2019

Zamów łańcuszki celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, słonik, symbol nieskończoności czy żyletka. Kobiety zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz przekory.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]