Sklep z winem – zamów najlepsze światowe wina online

28 kwietnia 2021

Kliknij tu, aby zaopatrzyć się w wino online.

Wino to popularny kompan wytwornych obiadów, służbowych eventów i rodzinnych imprez okolicznościowych. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a paleta aromatów, smaków i różnica cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Szukasz wina o niecodziennym aromacie? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Planując ważną uroczystość albo wybierając wino dla siebie zwykle sięgamy po trunki sprzedawane w osiedlowym supermarkecie. Dostaniemy tam pospolite wina w rozsądnej cenie, lecz raczej nie znajdziemy tam trunków o wyśmienitym aromacie. Na dodatek często podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się wyłącznie o dane z etykiety, bo załoga sklepu na ogół nie posiada stosownej wiedzy, by rzetelnie pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą optymalnie wybrać wino pod planowany posiłek bądź które pragną próbować nowych, interesujących smaków wina, powinni zatem zaufać doświadczeniu i pasji pracowników sklepów ukierunkowanych przede wszystkim na sprzedaż wina.

Sklep z winem online – zamów wino przez internet

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie oferuje nie tylko starannie wyselekcjonowane wino z całego świata (np. z Niemiec czy z Włoch, ale także cydry, wina wzmacniane okowitą i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie sporządzane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są również wina Bag in Box w opakowaniach do nawet 10 litrów, które znakomicie sprawdzą się na imprezach z większą ilością uczestników i których plusem jest korzystny stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości napoju. Krakowska Winnica sama importuje wina, więc sprzedawane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na krajowym rynku. Winnica organizuje także szkolenia i degustacje, a na specjalne zamówienie wyszukuje i sprowadza do Polski idealne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, a także skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Nasza lokalizacja:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]