Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

15 czerwca 2021

Potrzebujesz gąsiora na wino? Odwiedź ten adres.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]