Poznaj ofertę zamienników kapsułek do ekspresu Nespresso?

26 lutego 2020

Kapsułki Nespresso zamienniki. Uzyskaj więcej informacji na http://bit.ly/2tBm2lg

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najdłużej dostępnych w sprzedaży. Zostały opracowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu stopniowo pozyskiwały kolejnych zwolenników. Aktualnie jest to marka znana na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wytwarza wiele uznanych firm.

Czy istnieją kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Postanawiając o kupnie ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do używania kapsułek do kawy od jednego producenta. To bezzasadna obawa. Patent na ten rodzaj kapsułek wygasł kilka lat temu więc teraz w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych przez Polaków firm jest włoska Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na mieszance robusty i arabiki. Innym słynnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor głębokich w smaku mieszanek robusty i arabiki o nazwach zapożyczonych od włoskich miast, czyli Trieste, Venezia, Roma oraz Firenze. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty palonego drewna, orzechów laskowych czy czekolady. Inni uznani włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to m.in. Diemme (kawy Corpo, Spirito Della Tanzania czy bezkofeinowa Cuore) oraz Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Mokaccino, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Arabic czy Light).

Zamienniki kapsułek Nespresso także od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso wytwarza również rodzima firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim poziomie intensywności, np. Sublimo, Lungo czy Classico Italiano, w tym także kawy aromatyzowane – Hazelnut, Chocolate, Carmel oraz Vanilla.

Opakowania dostępne w większości sklepów zawierają najczęściej 10 kapsułek z kawą. Natomiast dla klientów, kupujących kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali także pudełka zbiorcze po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają znacznie obniżyć koszt napoju. W przypadku, kiedy kupujący ma wątpliwości, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim dokona zakupu winien zwrócić się po dodatkową informację do prowadzącego sklep.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]