Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

22 czerwca 2022

Jeśli chcesz kupić drzwi drewniane na wymiar, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi wejściowe wykonują kilka funkcji – izolują od harmidru dobiegającego z ulicy, ochraniają dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi oraz zabezpieczają przed włamaniem. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Czy opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe drewniane nie ulegają odkształceniu

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoją wytrzymałość i właściwości już od dawna cieszą się dużą popularnością. Organiczny surowiec wygląda świetnie i można go wykończyć na wiele sposobów. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie, a mimo tego w pomieszczeniach odczuwamy komfort cieplny. Kupując drzwi do mieszkania warto rozważyć modele o grubości 68 mm lub 92 mm. Z uwagi na swoje właściwości znacznym powodzeniem cieszą się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają zniekształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, więc bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi wejściowe są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe?

Producenci oferują również przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są polecane w razie posiadania nietypowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla osób, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z usług producenta, który wykonuje indywidualne projekty na zamówienie, a zarazem daje długą gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych umieszcza się rewelacyjnie prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą też wybierać spośród rozmaitych typów szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, należy również podkreślić inne cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej wyposażone są one w systemy antywyważeniowe, wobec tego są trudne do sforsowania. Zapewnia to mieszkańcom stosowne bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe są wyposażone także trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. W toku wytwarzania nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najlepszej jakości lakierów, które chronią ich powierzchnię przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]