Maty dezynfekcyjne – charakterystyka i zastosowanie

19 listopada 2019

Jeśli szukasz mat przemysłowych, odwiedź ten adres

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są wykorzystywane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – do czego służy?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu sektorach – w warsztatach samochodowych, myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, czyli zawsze tam, gdzie niezbędne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także redukują ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]