Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

7 maja 2019

Dowiedz się, gdzie kupić kontenery rolkowe

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na placach budowy często używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]