Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

8 kwietnia 2020

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D, powinieneś odwiedzić ten adres

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Ocenia się, że wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe produkty Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny nieomal o 90 procent. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości usług i drukarek 3D, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową i prostą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne makiety, do czego dąży się z reguły w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko wykorzystywane w najrozmaitszych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest dokładny oraz solidny, a w czasie procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia ani przesunięcia warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]