Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

6 grudnia 2020

Zobacz, gdzie zamówić maseczki z atestem.

COVID-19, który opanował cały świat, nieodwołalnie przeistoczył nasz bieg życia oraz relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do urzędu bądź przychodni, gdzie zazwyczaj obracamy się w większym skupisku ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie maskę ochronną. Co natomiast zrobić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Przyłbica ochronna – trwała i lekka

Ci, którzy uważają ochronne maski z materiału za niekomfortowe i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, mogą zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem wirusem w jednakowym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, wytrzymałość oraz tylko kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być używana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu można odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również komfort. Osoby starsze, cierpiące na astmę, starsze oraz uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maski w trakcie wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Młodsi użytkownicy z całą pewnością docenią też to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]