Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

23 grudnia 2021

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Kolejnym filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM i PolyJet, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLS, SLA, FDM, DMLS i PolyJet.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor drukarek 3D MakerBots i sprzętu firmy Formlabs. To najszersza w Polsce oferta urządzeń do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Ultem 9085 oraz inne (elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert oferuje też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, specjalistów i biznesmenów

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i biznesmenów, specjalistów oraz reprezentantów przeróżnych branż (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zainteresowany procedurą druku 3D, potrzebuje omówić z ekspertami projekt lub możliwości technologiczne konkretnego aparatu z asortymentu CadXpert, może zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert zapewnia także kompleksową obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne i merytoryczne, szkolenie z obsługi zakupionych sprzętów czy serwis (w tym również pogwarancyjny).

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jakie są ceny urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet nieduża lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalną drukarkę czy skaner 3D. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w obrębie sektorów, takich jak stomatologia, medycyna, motoryzacja czy odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie wymierną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor sprzętu do drukowania 3D wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą innowacyjne technologie i rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne korporacje. Współcześnie – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały także mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do druku przestrzennego są stale rozwijane i udoskonalane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]