Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

8 września 2019

Jeśli szukasz oryginalnych części Renault, powinieneś odwiedzić tę stronę

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia i podwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]