Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

17 stycznia 2019

Poszukujesz czapraków? Sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają koniowi komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni bądź uszyte z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]