Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

12 lutego 2020

Jeśli chcesz kupić chemię przemysłową, koniecznie sprawdź https://verdeavis.pl

Aby zachować porządek – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z ciężkim brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – likwidacja zabrudzeń każdego rodzaju

Oferta profesjonalnych środków czystości skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o usuwaniu szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, wykwitów pleśni, osadu z tłuszczów lub graffiti.

Chemia gospodarcza – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnych czynników. Znajdziemy między nimi specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do osłony stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, a także impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]