Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

18 stycznia 2019

Chcesz kupić słój z kranikiem? Wejdź na http://tinyurl.com/ydxnxtyp

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]