Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

15 grudnia 2019

Wnętrza 3D. Zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/, aby skorzystać z usług profesjonalisty

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla wielu osób sposobność obejrzenia danego lokalu przed wyborem konkretnej oferty jest niezmiernie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i dlaczego powinno się to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy też wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, że oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hostelu, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem do wybranego lokalu, a potem zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia też przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Wirtualny spacer VR w biznesie – gdzie je opublikować?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować klientom daną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można użyć do prezentacji warsztatu, hostelu bądź baru, a także w prosty sposób pokazać szerokiemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, jeśli sprzedajemy budynek, aby potencjalni nabywcy byli w stanie rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele argumentów, dla których powinno się zamówić modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Google Maps czy dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość nakłonienia klienta, żeby skorzystał z naszej oferty . Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę zaczną darzyć ją dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to także doskonała metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — wystarczy powierzyć jego przygotowanie profesjonalnemu fotografowi.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]