Wideo marketing dla firm i instytucji – filmowanie imprez i wydarzeń

24 stycznia 2020

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to niezwykle skuteczna metoda na promocję naszego biznesu, produktów bądź usług. Profesjonalnie nagrany film przykuwa uwagę potencjalnych klientów i znakomicie kreuje pożądany wizerunek marki. W dzisiejszych czasach popularne staje się filmowanie konferencji, akcji reklamowych, wydarzeń specjalnych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku działa sporo doświadczonych firmstosujących najwyższej jakości kamery oraz inny sprzęt do produkcji klipów.

Czemu warto wybrać filmowanie imprez?

Filmowanie imprez i wydarzeń to najlepszy sposób na uchwycenie unikatowej atmosfery oraz przebiegu danego wydarzenia. Dynamicznie zmontowany film może nakłonić sponsorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do partycypacji w kolejnej edycji wydarzenia. Relacja wideo o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż statyczne materiały reklamowe, tradycyjne ulotki czy foldery. Tę metodę reklamy można również wykorzystać online – na własnej stronie www czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – jaki sprzęt stosują profesjonaliści?

Profesjonalna i rzetelna ekipa posiada specjalistyczny sprzęt, który sprawia, że filmy eventowe przykuwają spojrzenia i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń wykorzystują w swojej pracy m.in. najwyższej jakości kamery sportowe, stabilizatory obrazu, lustrzanki cyfrowe nagrywające w formacie 4K czy drony do filmowania ujęć z powietrza, a to zaledwie nieduży ułamek sprzętu, który zapewnia znakomitą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają także specjalistycznych programów do montowania klipów.