Sprzątanie i czyszczenie grobów

14 lutego 2020

Na www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, jak zamówić sprzątanie grobów Kraków

Zapewne nikt z nas nie chciałby, by miejsca pochówku jego rodziny i przyjaciół były zapomniana. Niestety jednak, nie zawsze mamy czas na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc nagrobki jedynie przed najistotniejszymi rocznicami. Dziś jednak nie musimy w ogóle sprawiać, że popadną w niebyt – musimy jedynie zlecić ich wyczyszczenie profesjonalnej firmie. Gdzie szukać takich usług? Co dzięki nim zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Gdzie znaleźć czyszczenie grobów?

Anonse firm proponujących czyszczenie grobów bez trudu wyszukamy w internecie – musimy wpisać właściwe słowa w wyszukiwarkę. Oprócz tego, przedsiębiorstwa tego rodzaju często reklamują się także w otoczeniu cmentarzy – kiedy uważnie sprawdzimy tablice z anonsami, z pewnością znajdziemy odpowiednią w naszym przypadku osobę.

Czyszczenie grobów oraz inne usługi

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu usług proponowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się pomnikami naszych najbliższych. Stawiając na skorzystanie z ich usług, możemy liczyć również na odnowę nagrobka, montaż siedzenia przy grobie, palenie lampek lub pielęgnację kwiatów. Możliwe jest wykupienie jednorazowej usługi lub skorzystanie z oferty długoterminowej.

Stawki za usługę czyszczenia grobów

Na pytanie o cenę opisywanych zleceń ciężko byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ stawki mogą bardzo różnić się w wielu miastach. W większości polskich miejscowości na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo mniej więcej trzydziestu zł. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa to natomiast około czterysta zł za jeden nagrobek.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]