Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

31 sierpnia 2018

Pragniesz poznać więcej informacji o opróżnianiu piwnic Kraków? Zajrzyj na maxgruz.pl

W dużej części domów obecne są strych i piwnica. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na rozmaite starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy czy to do piwnicy, czy na strych. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? Wówczas warto zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać wielką powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w dużych i w małych miastach, to bardzo dobry wybór, jeśli na strychu lub w piwnicy schowaliśmy stare fotele, kanapy, szafy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest niemałym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że na ogół na terenie małych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic i strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich prawidłową utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Nasza lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]