Pozycjonowanie – to się opłaca

10 września 2018

Pozycjonowanie stron www Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb

Pozycjonowanie to różnorodne prace mających na celu poprawienie obecności stron w bezpłatnych wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona wyświetla się w SERPach, tym większy ruch w witrynie, co w rezultacie daje możliwość zwiększenia dochodów firmy. Dodatkową zaletą tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności brandu, produktu bądź usługi.

Algorytm Google klasyfikuje każdą witrynę internetową pod kątem prawie dwustu najrozmaitszych wskaźników. Wynik tej diagnozy przesądza o tym, na której pozycji strona czy jej podstrona pojawi się internaucie w SERP na daną frazę. Za najważniejsze czynniki rankingowe specjaliści do spraw SEO uznają między innymi linkowanie (on-site oraz off-site), jakość contentu, a także PageSpeed.

Wpisując w wyszukiwarkę Google jakieś słowo, użytkownik dostaje wykaz stron, które algorytm uznał za najbardziej dopasowane do szukanego zapytania. Które adresy pojawią się w rezultatach wyszukiwania najwyżej? Przede wszystkim te, których zawartość jest dobrze nasycona trafnymi słowami kluczowymi. a jednocześnie niepowielona z innych witryn. Na pozycje nie bez wpływu jest też prędkość ładowania się strony (zarówno w wersji na mobile, jak i na komputerze), właściwie zoptymalizowany kod HTML, jak również jakość stron internetowych zamieszczających linki do naszej witryny.

Pozycjonowanie stron i sklepów www – powierz je fachowcom z firmy SEO

Algorytm Google systematycznie się zmienia, stąd warto zostawić optymalizację oraz pozycjonowanie sklepów i stron ekspertom. Właściwym wyborem będzie firma SEO mająca wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich agencjach pracuje wielu ekspertów nie tylko od optymalizacji, lecz również kodowania czy marketingu internetowego. Pozostawiając pozycjonowanie strony zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne akcje marketingowe, które również rozwiną firmę.

Do kogo adresowana jest usługa pozycjonowania stron oraz sklepów www w Google?

Pozycjonowanie to w głównej mierze usługa adresowana do właścicieli stron internetowych, które służą do ekspozycji i sprzedaży usług albo wyrobów przedsiębiorstwa. Prowadząc nawet niszowy biznes niewyobrażalne jest w XXI w. nie założyć strony firmowej albo ją utworzyć, jednak zaniechać jej pozycjonowanie. Konkurencja nie śpi w staraniach o pozyskanie kolejnych klientów. Wedle szacunków w przybliżeniu 97% klientów poszukuje w sieci opinii o lokalnych firmach, co wyraźnie pokazuje do jak dużej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu lub strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania niesłychanie zwiększa prawdopodobieństwo, że konsument zdecyduje się na naszą ofertę.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]