Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

27 września 2022

Zamów pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każda marka pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, iż nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze lub nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie czy też w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoją ofertę docelowym klientom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych stosują z reguły frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę danej miejscowości, np. “restauracja indyjska kraków”, “sklep obuwniczy kraków” lub “hydraulik kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i projektowaniem stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie contentu, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]