Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

18 lutego 2020

Potrzebujesz sprawdzić, kto sporządza zdjęcia 360 stopni na Facebooka? Koniecznie zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy przedsiębiorstw. Zazwyczaj widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale również napotykamy je na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działają sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii generuje wrażenie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie nieruchomości, lokalu lub budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie poruszanie nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na popularyzację Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają duże możliwości zaprezentowania pomieszczeń lokalu gastronomicznego, biura czy hotelu. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej ciekawa oraz pozwala szczegółowo zapoznać się z oglądanym punktem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku zwłaszcza gdy prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Przygotowanie panoram sferycznych zleć zawodowcowi!

Przygotowanie zdjęcia 360 stopni, aczkolwiek teoretycznie jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów marketingowych opłaca się wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości fotografii, które prócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]