Postaw na profesjonalną księgowość

17 stycznia 2020

Księgowość Katowice - zobacz pełną ofertę

Księgowość to zasadniczy dział każdej spółki. Dba on o prawidłowe sporządzanie faktur, opłacanie danin publicznych, finanse całego przedsiębiorstwa. Czy lepiej zatrudnić specjalistę na oddzielne stanowisko, czy może skorzystać z usług tzw. sieciowego biura księgowego?

Księgowość – niezbędna przy prowadzeniu działalności gospodarczej

Kiedy dopiero zaczynamy działalność gospodarczą, lepiej zdecydować się na usługi zewnętrznego biura. Takie instytucje podpowiedzą jak rozkręcić działalność, czy dostać dotację z UE oraz urzędu pracy. Nadzorują one księgi przychodów i rozchodów, wykazy wyposażenia, wykonują sprawozdania finansowe oraz dbają o sprawy uiszczania VAT-u. Powierzenie rozliczeń naszego przedsiębiorstwa firmom rachunkowym jest bardziej atrakcyjne cenowo niż zatrudnienie księgowej, więc jest korzystne również z finansowego punktu widzenia.

Jakimi czynnikami sugerować się przy wyborze księgowości?

Podczas gdy takie firmy gwarantują pośrednictwo przed Urzędem Skarbowym, my możemy skupić się na rozwijaniu interesu. Na rynku spotkamy rodzinne biura rachunkowe oraz tzw. sieciówki, funkcjonujące w całym kraju, oferujące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz w niewielkich miastach. Najrozsądniejszy wybór to oddać biznes w ręce niezawodnej firmie, rekomendowanej przez naszych znajomych. To zapewnia, że nasze sprawy budżetowe są chronione i stoją w zgodzie z najnowszymi aktami prawnymi.

Nasza lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]