Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

22 grudnia 2023

Sprawdź parking lotnisko Kraków Balice na pandaparking.pl.

Szybkość, komfort oraz możliwość dotarcia także w najbardziej odległe miejsca naszego globu – to największe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zyskał ogromne uznanie. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, dzięki której nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego zespołu

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Poza tym podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też spadek ciśnienia w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]