Platforma ecommerce – sklep internetowy w kilka minut

19 lutego 2019

Branża e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie, a na uruchomienie własnego sklepu internetowego decyduje się większość firm. Interesuje Cię oprogramowanie sklepu internetowego? Sprawdź, na co powinno się zwrócić uwagę przy wybieraniu platformy.

Sklep internetowy – oprogramowanie shopGold

Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że dzisiaj uruchomienie własnego sklepu internetowego jest niezmiernie łatwe. Często wykorzystywanym rozwiązaniem są specjalistyczne platformy, np. shopGold, umożliwiające bezproblemowe generowanie sklepów internetowych wraz z hostingiem strony. Jak to działa? Trzeba złożyć zamówienie i wybrać pakiet, który odpowiada indywidualnym preferencjom i profilowi prowadzonej działalności, a następnie skonfigurować sklep za pomocą specjalnego panelu. Ostatnią fazą jest wprowadzenie do sklepu oferowanych artykułów – i w tym momencie można już zacząć sprzedaż! Intuicyjna platforma e-commerce umożliwia stworzenie przejrzystego i funkcjonalnego sklepu internetowego, z usług którego chętnie korzystają internauci, a strona przynosi zyski. Platforma zapewnia pomoc techniczną, jak również integrację sklepu z innymi systemami.

Dlaczego warto używać platformy sklepu internetowego shopGold?

Platforma shopGold dostępna jest w dwóch wersjach. Obie oferują nieograniczoną liczbę klientów, zamówień oraz towarów, a także mobilną wersję sklepu, obsługę certyfikatów SSL, dożywotnie aktualizacje sklepu, funkcjonalność hurtowni i kilka wersji językowych. Pakiet Standard daje dostęp do wsparcia technicznego przez 3 miesiące od kupna, zaś Pakiet Comfort – przez pół roku. Wersja poszerzona dysponuje dodatkowo wariantem darmowej instalacji na serwerze oraz umożliwia uruchomienie do 3 sklepów w ramach jednej licencji.