Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

28 sierpnia 2023

Ciekawi Cię oferta parkingu Balice Kraków? Skieruj się na pandaparking.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]