Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

7 października 2020

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Zobacz, kto je przygotowuje joannaklusak.com

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]