Konstrukcje ze stali nierdzewnej dla wielu branż przemysłu

23 sierpnia 2019

Produkty ze stali nierdzewnej są podstawą rozmaitych urządzeń i konstrukcji, a własności fizykochemiczne materiału zapewniają osłonę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz korozją. Jakie elementy tworzą producenci wyrobów ze stali nierdzewnej?

Produkty ze stali nierdzewnej – sprawdź ofertę

Firma SpawExpert, będąca producentem zbiorników ze stali nierdzewnej, dostarcza konstrukcje na potrzeby przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego, jak również branży mleczarskiej, spożywczej i browarniczej. Firma tworzy m.in. meble, wsady kominowe, zbiorniki, balustrady oraz inne wyroby charakteryzujące się odpornością na działanie kwasów i korozję. Ten producent zbiorników ze stali nierdzewnej zapewnia dbałość o każdy detal i wysoką jakość produktu. W ofercie SpawExpert znajdują się zarówno pionowe, jak i poziome zbiorniki, modele leżakowe, jedno-, dwu- i trójpłaszczowe, fermentacyjne, jak również pasteryzatory oraz mieszalniki. W ofercie są też wykonane ze stali nierdzewnej szafy, regały, wózki, wieszaki, okapy wentylacyjne, półki czy stoły, a wykonywane meble wyśmienicie sprawdzają się w branży spożywczej i gastronomicznej, gwarantując utrzymanie standardów higieny.

Elementy ze stali nierdzewnej – zaufaj sprawdzonemu dostawcy

Konstrukcje ze stali nierdzewnej są nie tylko niepodatne na korozję, ale mogą również być stosowane w agresywnym środowisku, np. narażonym na oddziaływanie ekstremalnych temperatur czy kwasów. Wyroby oferowane przez SpawExpert wytwarzane są ze stali pochodzącej od sprawdzonych dostawców. Firma realizuje również indywidualne zamówienia na podstawie dostarczonych przez zamawiającego projektów.