Komfortowy transfer na lotnisko

5 października 2018

Po męczącym locie w końcu lądujemy. Zrobiło się jednak późno, zaś przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Podróż autobusem także nie będzie najlepszym pomysłem. Raz, że nie kursują już tak często, po drugie – mamy cenne walizki. Chcąc takich problemów uniknąć, podróż w interesach należy zaplanować zawczasu, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i w drugą stronę. Zwłaszcza, iż obecnie nie jest to trudne. W miejscowościach z ważnymi lotniskami działają bowiem firmy świadczące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co ważne, ich oferta niewątpliwie trafi w oczekiwania szczególnie wyczulonych pasażerów. Czym więc różni się od zwykłego transportu? Dlaczego warto postawić na tę opcję?

Transfer na lotnisko – na czym polega?

Większość pasażerów z pewnością ucieszy to, że firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie i innych dużych miejscowościach dysponują flotą złożoną wyłącznie z luksusowych samochodów – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od tradycyjnego transportu, pasażerowie mają szansę zlecić przewóz swoich kontrahentów w interesach – taksówkarz zabierze pasażera z terminalu i dostarczy we wskazane miejsce. Powinniśmy również zaznaczyć, iż transfer na lotnisko oraz do hotelu obejmuje dłuższe podróże – pasażerowie mają szansę zlecić kurs do innego miasta, a nawet regionu.

Ceny transferu na lotnisko

Z uwagi na jego liczne atuty i oferowane luksusowe warunki podróży jasnym jest, tego typu transfer na lotnisko jest trochę droższy od tradycyjnej taksówki. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę to, że używając tej formy możemy dotrzeć do innych miast, różnice w cenie nie okażą się duże. Transport w granicach miasta to wydatek rzędu 70 złotych. Natomiast pasażerowie wyruszający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi pragną także zwiedzić Małopolskę, mogą skorzystć z kursów do okolicznych miast – między innymi Zakopanego.