Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

7 kwietnia 2022

W tym miejscu znajdziesz pełną ofertę przyjęć w Krakowie.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też ceremonie chrztu, komunie oraz „18-tki”. Kiedy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam zamówić stosowny do okazji lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. imieniny albo osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom należy udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których sporą część uczestników będą stanowić najmłodsi, między innymi komunie bądź ceremonie chrztu, warto zorganizować w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania oferowane uczestnikom także powinny być dopasowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wynajęcie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest dość proste, lecz niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście dworskiej atmosferze odbywają się w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można podjąć ogółem do 130 osób. Z kolei jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, przez ustawienie i dekorację stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]