Doświadczeni detektywi z licencją – o firmach detektywistycznych

24 marca 2020

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Profesjonalna firma detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności małżonka, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych informacji.

Firma detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Do agencji detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w szybki i sprawny sposób zdobyć niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają także biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w razie rozprawy sądowej.