Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

22 stycznia 2023

Więcej szczegółów o serwisie okien PCV Warszawa.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie działają też czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]