Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

2 września 2019

Szukasz pomocy biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś!

Biuro architektoniczne oferuje rozległe spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt przygotowuje całościowy projekt budynku, a następnie czynnie kontroluje zaawansowanie prac, planuje odnowę budynku bądź występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz pomysłowych, nieszablonowych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się od wielu domków w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równolegle wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najnowsze trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi kawiarnie, pensjonaty, obiekty rekreacyjne i żłobki. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować pojemne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]