Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

21 marca 2020

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz bez problemu dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – transport bezpośrednio do hali odlotów

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zostawić auto na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – WiFi i toalety

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższych wojażach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.