Wynajem szalunków – dobre strony

21 kwietnia 2019

Wynajem szalunków - tutaj sprawdzisz najkorzystniejszą ofertę

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, lecz spotyka się również wersje wykonane z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak z uwagi na spore ceny nie zawsze ekipy budowlane posiadają swoje szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą bowiem po prostu je wynająć – szczególnie, że wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej ekipy, dobrze rozważyć zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku jest bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób otrzymamy pewność, iż szalunki będą wytrzymałe i funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się również dbałość o kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się termin startu robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W przypadku wahania się warto zaś skorzystać z internetu i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy myślą dotychczasowi klienci.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]