Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

21 czerwca 2020

Więcej szczegółów o ofercie biura architektonicznego Kraków

Na pewno chciałbyś, by w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Sukces Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, na który projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej interesujących propozycji nie powinno jednak sprawić kłopotów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na czasie, możesz kupić gotowy szkic. Jakie wyjście okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W internecie w kilka chwil znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najmocniejszą stroną okazuje się na pewno cena – najprostsze projekty kupimy jedynie za za trochę ponad 2000 PLN. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby kupić dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie odróżniał się wśród innych nieruchomości. Wybierając podobne wyjście możemy być spokojni o to, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jaki wydatek być gotowym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy niż katalogowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą liczyć się z kosztami około dwustu zł za metr kwadratowy.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]