Podłogi drewniane

17 maja 2019

Zobacz, gdzie zamówić drewniane podlogi

Podłoga drewniana to idealna, naturalna aranżacja w domu. Wykańczając każde wnętrze musimy podjąć decyzję jaką podłogę wybrać do wybranego pomieszczenia. Decyzja nie jest prosta, w związku z tym, że obecnie na rynku istnieje bardzo wybór rozwiązań. Kolor oraz kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów oddziałuje na elegancji wygląd wnętrza. Drewniane podłogi to obecnie najpopularniejszy rodzaj pokryć do domów i mieszkań.

Co decyduje o tak dużej popularności podłóg drewnianych?

Podstawową zaletą podłóg drewnianych jest wykonanie z materiału naturalnego, czyli bezpiecznego dla człowieka. Dodatkowo drewno to bardzo dobry izolator termiczny, a także naturalny regulator wilgotności powietrza. Wielkim atutem podłóg drewnianych jest też możliwość wielokrotnej renowacji.

Podłogi drewniane i ich rodzaje

Podłoga drewniana z drewna litego jest inwestycją na lata. Lite drewno jest trwałe oraz dekoracyjne. Posiada udowodnione właściwości antybakteryjne. Gatunek drewna odgrywa również bardzo istotną rolę, przy konstrukcji drewnianej podłogi. Trwalsza jest podłoga drewniana dębowa niż sosnowa. Jesion i grab to twarde, odporne na uszkodzenia gatunki, co jest ważne w pomieszczeniach otwartych.

Nasza lokalizacja:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]