Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

15 czerwca 2021

Kurs modelowania 3D - dowiedz się więcej o ofercie na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku bezustannie się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi kosztami – każdy może przecież ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Korzystanie z każdej aplikacji można przyswoić sobie we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko jest niezwykle męczący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero poznają Blender. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie przeróżnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta pokazując elementy, które warto dopracowac oraz sugerując ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w jak najmniejszych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży gier komputerowych i filmowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością poszukiwaną i cenioną głównie w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści, którzy pragną znaleźć nowe formy wyrażania siebie lub rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]