Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

11 grudnia 2019

Nauka rysunku - ta niebywała oferta Was usatysfakcjonuje

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem wychowania. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania zdolności manualnych, wyobraźni i wrażliwości. Mnóstwo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to w szczególności takich miast jak Warszawa, Wrocław, Łódź czy Kraków. Nie brak też kursów adresowanych do początkujących – osób, które po prostu lubią rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły oferują również lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]