Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

23 lipca 2019

Na http://tinyurl.com/y2ntzdr9 poznasz bezkonkurencyjną ofertę kursu rysunku architektonicznego

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa mnóstwo elementów – głównie fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki zawodowców pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]