Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

19 lipca 2023

Wszystko o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]