Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

22 lutego 2023

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę wypraw górskich dla początkujących w dobrej cenie.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia bezpieczne i solidnie opracowane eskapady pod opieką profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Planujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczne spędzanie urlopu i dysponują pewnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników i liderów znających na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy i Dolomity.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]