Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

10 października 2018

Sprawdź Vitberg opinie na wibroterapia.com

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: działu elektroniki, szwalni, wykrawalni i montowni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Okrycie modułów szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]