Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

15 października 2018

Na http://tinyurl.com/y96lk3hf odnajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]