Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

13 października 2018

Więcej o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie całej Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]