„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

18 października 2018

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]