Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

23 listopada 2019

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg oraz zesztywnienie szyi i ramion. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, kolana, plecy, biodra lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]